top of page

Dünya markaları Onur Ayı için harekete geçti!


Onur Ayı (Pride Month) Haziran ayı boyunca kutlanıyor. Gösteriler, protestolar, hak talepleri, seminer ve paneller, partiler... LGBTQIA+ bireylerin verdikleri kayıpların anıldığı, farklındalık yaratılmanın hedeflendiği, kişilerin oldukları gibi kutlandığı bu ay için markalar birbirinden renkli yeniliklerle Onur Ayı'na destek çıkıyor.

Kimi marka logosunu gökkuşağı bayrağı ile değiştirirken, kimi, ürünlerine farklı özellikler getirmiş. En çok hoşumuza gidenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Converse: 2018 Onur Ayı için Miley Cyrus ile işbirliği yapan Converse, vazgeçilmez klasik ayakkabılarını Onur Ayı için uyarlamış. Bu özel serinin satışlarından elde edilen tüm gelir gençlere destek veren LGBTQIA+ derneklerine bağışlanacak. Marka aynı zamanda LGBTQIA+ gençlerden gelen, 5 kelimeye geçmeyen, sloganları kullanarak indirilebilir posterler tasarlamış


Google: Google Drive içinde spreadsheets (excel) belgesi açtığınızda ve ilk sıraya her bir kolona tek harf gelecek şekilde ‘PRIDE’ (ONUR) yazdığınızda tüm belge gökkuşağı renklerine bürünüyor.


Under Armour: Spor markalarının öncülerinden Under Armour tüm geliri derneklere bağışlanacak Onur ürünlerini piyasaya sürdü.


Harry's: Sakal, bıyık ve her türlü kılın en süslü dostu Harry's, Onur Ayı için $25'lık bir tıraş seti hazırladı. Bu kutudan elde edilen tüm gelir bağışlanıyor. Henüz babalar günü hediyesi almamış olanlara da duyurulur!


Levi's: Kotu kot yapan marka, yine cool'luğundan ödün vermemiş. Ceket satışlarından elde edilen gelirin bir kısmını bağışlayacak olan Levi's, bu özel tasarım kot ceketi ile gökkuşağının en güzel kısmında yerini alıyor.


Apple: iWatch geçtiğimiz hafta Onur Ayı için özel gökkuşağı renklerinde saat kayışını tasarladığını duyurdu. Satışta olan bu aksesuardan elde edilen gelirin bir bölümü (oranı bilinmiyor) bağışlanıyor olacak.


Comments


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
bottom of page